KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374048
nr 1337 4048
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben, 20-tal. Olja på pappannå, 48x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:23:04
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr